Sharing flexibility

  • slide-buizen-1
  • slide-buizen-2
  • slide-buizen-3
  • slide-buizen-4
Home +

Duża liczba rur stalowych w magazynie

Również jeśli chodzi o wynajem rur, trafili Państwo w Infra Rentals pod właściwy adres. Mamy w magazynie dużą liczbę rur o najpopularniejszych kształtach i wymiarach, zarówno spawanych wzdłużnie jak i spiralnie oraz rur bez szwu. Rury profilowe nadają się do różnych zastosowań, przykładowo w konstrukcjach pływaków kładek, jako rozpórki w wykopach obudowanych ściankami szczelnymi, stemple i we wszystkich innych, możliwych do wyobrażenia sytuacjach.

Dostarczamy rury o każdej długości. Możemy poddać rury cięciu, rozpęczaniu, obróbce strumieniowo-ciernej, powlekaniu i spawaniu różnymi metodami. Nasze rury są wyposażone we wszystkie konieczne certyfikaty. Na życzenie, i o ile to możliwe, możemy jednak dostarczyć rury również bez certyfikatu.

Rury spawane spiralnie:
Dysponujemy w magazynie rurami spawanymi spiralnie o następujących wymiarach: średnice zewnętrzne od 219 do 3048 mm i grubości ścianek od 4 do 26 mm. Gatunki stali, z których wykonane są rury, są zgodne z normami EN, DIN, GOST, API SL oraz ASTM. Dostawa z certyfikatem albo bez certyfikatu.

Rury spawane wzdłużnie:
Dysponujemy w magazynie rurami spawanymi wzdłużnie o następujących wymiarach: średnice zewnętrzne od 21,3 do 2540 mm, ścianki o grubości od 2,6 do 40 mm. Gatunki stali, z których wykonane są rury, są zgodne z normami EN, DIN, GOST, API SL oraz ASTM. Dostawa z certyfikatem albo bez certyfikatu.

Rury bez szwu:
Dysponujemy w magazynie rurami bez szwu o następujących wymiarach: średnice zewnętrzne od 73 do 660 mm, ścianki o grubości od 6 do 35 mm. Gatunki stali, z których wykonane są rury, są zgodne z normami GB, EN, DIN i ASTM. Dostawa z certyfikatem albo bez certyfikatu; wszystkie rury posiadają certyfikat zgodny z EN10204/3.1.

Transport rur stalowych
Możemy wykonać również transport i ułożenie na placu budowy. Oczywiście mogą Państwo wykonać transport również samodzielnie. W przypadku pytań albo potrzeby uzyskania szerszej informacji o naszych rurach stalowych prosimy zatelefonować na numer + 31 (0) 183 56 26 23 albo zamówić niewiążącą ofertę.

Kontakt
 +48 695 515 556

Blankenberge 14RF 1-1

Belgia – port w Blankenberge

Projekt Blankenberge (Belgia), 10 masztów, 550 mm i długość 23 m 14RF + 330RF